RENERS s.r.o.
Spolocnost pôsobí v troch odvetviach podnikania, je to stojárenstvo a výroba, stavebníctvo a obchodná ciinnost. Podnikanie spolocnosti je založené na dlhorocných skúsenostiach vedenia spolocnosti a dôvere naších obchodných partnerov, preto je pre nás prioritou budovat dobrý pracovný tým našej spolocnosti, aby sme mohli neustále zkvalitnovat naše služby ponúknut profesionálný tým pracovníkov.

Zvárač, Zámočník, Montážnik, montér, OBRÁBAČ KOVOV, CNC, MANIPULANT

Náplň práce
Realizácia prací v rámci výroby a montáže oceľových konštrukcií, práca v ČR. Ponúkame veľmi dobré pracovné podmienky a istotu práce pre zodpovedných pracovníkov. Prijmeme tiež na ŽL.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohoda
Spoločnosť hľadá záujemcov, pre prácu v strojárenskom obore. Ponúkame dlhoročné zázemie v tomto obore a perspektívu zamestnania. Ak máte záujem byť posilou našej spoločnosti, zašlite nám životopis. U zváračov je potrebné zaslať kópie certifikátov. Pracovníkov ktorý s námi cestujú na montáže alebo s nami realizujú zakázky, odvádzajú dobrú prácu, sú spoľahliví si vážime. Doporučujeme ako prví krok zaslať životopis a certifikáty, aby sme Vám mohli potom telefonicky podať čo najpresnějšie informácie. O spoľahlivých pracovníkov máme záujem stále. Ak Vám chýba prax, ale je vážny záujem o prácu, tiež nás možete kontaktovať. Dáme priestor aj záujemcom ihned po ukončení školy.
Možnosť získania žeriavnického a viazačského preukazu.
Miesto práce
Česká republika
Slovenská republika
Informácie pre uchádzača
Zvárač:
prax, certifikát zvárača 135, 138, 136, 131, 141, 111 /podľa pracoviska/, zváranie v polohách, žeriavnicky a viazačský preukaz vítaný / odmena cca 55 000,- kč/
Zámočník:
prax min. 3 roky, orientácia vo výkresoch, znalost práce s autogenom, heftovanie, ZK – 135, vítaný žeriavnický a viazačský preukaz / odmena 28 000,- kč – 50 000,- kč podľa skúsenosti a zaradenia na pracovisko/. Možnosť získania žeriavnického a viazačského preukazu.
Uplatníme tiež aj vyučených zámočníkov bez praxe, podmienky je nutné konzultovať individuálne.

Obrábač kovov – práce na píle, lisu, válcoch, CNC, …… /odmena 25 000,- až 55 000,- kč mesačně

Brusič: práce při brúsení ocele / odmena 20 000,- kč- 35 000,- kč/

Manipulant: vysokozdvižný vozík, žeriavnický a viazačský preukaz, veľký a malý žeriav /Desta, ještěrka/, ovládanie malého elektrického vozíka / odmena 20 000,- kč – 35 000,- kč/
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Vodičský preukaz
B
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Tel. 0902 261 381 email: reners@zoznam.sk

ZÁMOČNÍK, ZVÁRAČ, BRUSIČ, OBRÁBAČ KOVOV, zámočník – MONTÉR, práca s pílou, KOVÁR, ZÁMOČNÍK – Korbár/výroba návesu/, CNC, MANIPULANT…..

085 01 Bardejov
Telefón: 0902 261 381, 00420732282337,00420776571715, 00421903320779
Aktualizované 28.6.2019

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Zvárač

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Zámočník

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Montážnik, montér