BLUERGO Slovakia s. r. o.

Výrobný pracovník

Náplň práce
Montáž elektromechanických komponentov, obsluha poloautomatických strojov.
Životopisy môžete zasielať na emil. adresu bluergo@bluergosk.com. Len vybraní záujmecovia budú pozvaní na pohovor.
Jednozmenný pracovný režim.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
mzda od 480 €/ mesiac + prémiové ohodnotenie a dochádzkový bonus
Miesto práce
okres Rimavská Sobota
Rimavská Sobota, Mlynská 2A
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax.
Všeobecné spôsobilosti: digitálna gramotnosť (počítačové spôsobilosti), manuálna zručnosť.
Ďalšie požiadavky: Prax a ukončené vzdelanie v odbore sú výhodou a nie je podmienkou. Výhodou je prax v pájkovaní.
Osobnostné predpoklady: spoľahlivosť, precíznosť (presnosť).
P.Hostinského 1032
97901 Rimavská Sobota
Kontaktná osoba: Vladislava Maďarová
Telefón: +421914326000
Aktualizované 12.7.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Robotník