Fakultná nemocnica Trnava, so sídlom Andreja Žarnova 11
Fakultná nemocnica Trnava je najväčším poskytovateľom zdravotnej starostlivosti v Trnavskom kraji. Na 656 lôžkach odliečime viac ako 20 tisíc pacientov ročne. Náš kvalifikovaný personál realizuje liečebno-preventívny proces a ošetrovateľský proces s cieľom zaistiť maximálnu spokojnosť našich klientov.

Sanitár

Náplň práce
Pomocná práca v nemocničných oddeleniach, sprevádzanie chodiacich chorých na odborné vyšetrenia. Pomocná práca pri dezinfekcii a sterilizácii nástrojov a prenášanie materiálu na vyšetrenie.
Nepretržitý pracovný režim.
Nočná práca.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Garantovaný plat, príplatok za zmennosť, osobný príplatok, práca v stabilnej spoločnosti, podpora odborného vzdelania, závodné stravovanie, 5 dni dovolenky naviac a nadštandardná starostlivosť o najbližšiu rodinu bez poplatku.
Miesto práce
okres Trnava
Trnava, A. Žarnova 11
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax.
Ďalšie požiadavky: Do pracovného pomeru prijmeme aj Pomocných pracovníkov v zdravotníctve. Ponúkaný plat od 600 EUR v hrubom.
Osobnostné predpoklady: trpezlivosť, spoľahlivosť, empatia, komunikatívnosť, ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť).
A. Žarnova 11
Trnava
Kontaktná osoba: Katarína Melicherová
Telefón: +421905396163
Aktualizované 12.7.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Zdravotnícky asistent