HYDINA SLOVENSKO s.r.o.
Mäsiarstvo, chov hydiny, spracovanie, výroba hydiny, vajec, zveriny a rýb, kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod).

Vodič vysokozdvižného vozíka

Náplň práce
- ukladá tovar úhľadne podľa dátumu spotreby a podľa sortimentu, zabezpečuje prípravu tovaru podľa sortimentu na jednotlivé linky, zodpovedá za správnu prevádzku a údržbu vysokozdvižného vozíka /obsah vody v batérii/, prázdne agropalety, drevené palety ukladať úhľadne na určené miesto, spracovaný tovar v agropaletách, resp. drevených paletách ukladá vysokozdvižným vozíkom na prevážací voz, ktorým sa presúva do mraziarenskej kocky
Jednozmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 6:30 do 15:00.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Miesto práce
okres Košice
Košice-Nad jazerom, Napájadlá 1
Termín nástupu
16. 7. 2018
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Certifikáty: Preukaz obsluhy motorových vozíkov (preukaz na vysokozdvižný vozík) podľa zákona č. 124/2006 Z.z. o bezpečnosti a ochrane zdravia pri práci a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (§ 16 ods. 1).
Ďalšie požiadavky: preukaz na VZV.
Nová Ľubovňa 505
Nová Ľubovňa
Kontaktná osoba: Ing. Beáta Čundáková
Telefón: +421556709104
Fax: +421556709103
Aktualizované 12.7.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Vodič vysokozdvižného vozíka