Profi Welders, s.r.o.
Sme dynamicky sa rozvíjajúca personálno-poradenská spoločnosť, ktorá sa na medzinárodnej úrovni zaoberá sprostredkovaním práce žiadateľom prevažne z krajín strednej a východnej Európy pre zahraničných zamestnávateľov do celej Európy.Cieľom spoločnosti je poskytnúť firmám a spoločnostiam v celej Európe komplexné služby na trhu práce, spojené s výberom vhodných kandidátov na požadované pozície a zaručiť žiadateľom o prácu maximálnu ústretovosť a diskrétnosť pri hľadaní práce v zahraničí. Víziou spoločnosti je stať sa spoľahlivým a korektným partnerom či už na strane kandidáta, ale aj na strane organizácie a firmy, ktorá pracovnú pozíciu obsadzuje.Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Strojný zámočník

Náplň práce
Ponuka práce
Pozícia: Strojný zámočník
Miesto: Piešťany
Nástup: ihneď

Ponúkame prácu strojným zámočníkom so základným kurzom Z-M1 v meste Piešťany. Nástup možný ihneď.

Bližšie informácie žiadajte do správy, emailom: info@profiwelders.com , alebo telefonicky: +421903992553. Ak sa hneď nedovoláte, napíšte nám a naša operátorka sa Vám určite ozve späť. http://www.profiwelders.com/sk/registracia
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Miesto práce
okres Piešťany
Piešťany, Piešťany 1
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 6 mesiacov.
Ďalšie požiadavky: - čítanie technických výkresov.
Kalnická cesta 8
Levice
Kontaktná osoba: Mgr. Andrea Dančová
Telefón: +421902058168
Aktualizované 12.7.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Zámočník