Profi Welders, s.r.o.
Sme dynamicky sa rozvíjajúca personálno-poradenská spoločnosť, ktorá sa na medzinárodnej úrovni zaoberá sprostredkovaním práce žiadateľom prevažne z krajín strednej a východnej Európy pre zahraničných zamestnávateľov do celej Európy.Cieľom spoločnosti je poskytnúť firmám a spoločnostiam v celej Európe komplexné služby na trhu práce, spojené s výberom vhodných kandidátov na požadované pozície a zaručiť žiadateľom o prácu maximálnu ústretovosť a diskrétnosť pri hľadaní práce v zahraničí. Víziou spoločnosti je stať sa spoľahlivým a korektným partnerom či už na strane kandidáta, ale aj na strane organizácie a firmy, ktorá pracovnú pozíciu obsadzuje.Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Operátor ohraňovacieho lisu

Náplň práce
Ponúkame prácu operátorom ohraňovacieho lisu na dlhodobý projekt na Slovensku.

Bližšie informácie žiadajte do správy, emailom: info@profiwelders.com, alebo telefonicky: 0902058168. Ak sa hneď nedovoláte, napíšte nám a naša operátorka sa Vám určite ozve späť. http://www.profiwelders.com/sk/registracia
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Miesto práce
okres Skalica
Holíč, Holíč 1
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 3 mesiace.
Ďalšie požiadavky: Čítanie technických výkresov.
Kalnická cesta 8
Levice
Kontaktná osoba: Mgr. Andrea Dančová
Telefón: +421902058168
Aktualizované 12.7.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Operátor