SLOBYT SLOVAKIA s.r.o.
Spoločnosť SLOBYT SLOVAKIA JE personálna agentúra s prioritným pôsobením na Slovensku.Naším cieľom je rošíriť svoje aktivity do všetkých pracovných oblastí nie len na území Slovenska ale taktiež do ďalších krajín Európskej únie.

Dokladač tovaru

Náplň práce
Personálna agentúra SLOBYT SLOVAKIA,s.r.o. ponúka prácu pre mužov,ženy (vhodnejšie pre uchádzača od 18-40 rokov),
ide o turnusovú prácu v obchodných reťazcoch vrámci celého Slovenska.
Jedná sa o nenáročnú fyzickú prácu.
Zabezpečujeme zamestnancom ubytovanie aj dopravu.
Zamestnávame na plný pracovný úväzok.
MZDA 4,5 € / odpracovaná hodina + stravné lístky
Turnusová práca.
Nočná práca.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Iné výhody
Doprava do a z práce zabezpečená a hradená.
+ hradené ubytovanie
+ zabezpečenie ubytovania
Miesto práce
okres Námestovo
Námestovo, Miestneho priemyslu 1140
Termín nástupu
1. 8. 2018
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax.
Všeobecné spôsobilosti: tímová práca, samostatnosť.
Osobnostné predpoklady: spoľahlivosť.
Miestneho priemyslu 1140
Námestovo
Kontaktná osoba: Mgr. Martina Slovíková
Aktualizované 12.7.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Pomocné práce