HERN s.r.o.
HERN, s r.o. je slovenským strojárskym podnikom zaoberajúcim sa vývojom a výrobou komponentov pre renomovaných svetových výrobcov stavebnej, poľnohospodárskej a manipulačnej techniky.

Horizontkár

Náplň práce
• Frézovanie, vyvŕtavanie detailov a zvarencov so zvýšenou presnosťou
• Vyvrtávanie otvorov na detailoch a zvarencoch s presnosťou IT 6-9
• Sústruženie, vŕtanie, vystružovanie, vyhrubovanie vonkajších a vnútorných plôch, detailov a zvarencov s presnosťou IT 7-9
• Frézovanie detailov, uhlovanie, zarovnávanie plôch s presnosťou IT 7-10
• Frézovanie zvarencov, zarovnávanie plôch s presnosťou IT 7-10
• Delenie pílovým kotúčom
• Rezanie metrických a kužeľových závitov pomocou noža a závitníkov
• Brúsenie základného náradia
• Vŕtanie otvorov na detailoch a zvarencoch vo vŕtacom prípravku s presnosťou IT 10-13
• Vŕtanie otvorov na detailoch a zvarencoch pomocou orysovania v tolerancií +/- 0,3 mm
• Vystružovanie a vyhrubovanie otvorov
• Výroba ozubenia a drážkovania na odvaľovacích frézach
• Výmena brusných kotúčov a celková starostlivosť o brusiareň náradia
Dvojzmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 6:00 do 14:00.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Iné výhody
+ príplatky
+ mesačné odmeny

Ponúkame:
široký sociálny program
práca v stabilnej spoločnosti
dochádzkový bonus
príspevok na dopravu
mzda vyplatená načas a v 100% výške
preventívne prehliadky nad rámec zákona
Miesto práce
okres Námestovo
Námestovo, Kliňanská 564
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Ďalšie požiadavky: - skúsenosti na pozícií "Horizontkár".
Kontakt
HERN s.r.o.
Kliňanská 564
Námestovo
Kontaktná osoba: Alena Poláková
Telefón: +421907741004
Aktualizované 12.7.2018