LPH a.s.
Hlavným predmetom našej činnosti je výroba výliskov z plastov, vrátane montáži vyšších celkov. V Poprade-Matejovciach pôsobíme od roku 2007. Spoločnosť je certifikovaná v súlade s ISO 9001:2000 a DIN ISO 14001:2004.

Operátor

Náplň práce
Náplňou práce je kontrola, spočítavanie a ukladanie hotových plastových výrobkov do boxov. Pracovná doba je 11,5 hod./denne - 2 dni ráno (06.00-18.00) a 2 dni noc (18.00-06.00), potom sú 4 dni voľna.
- podmienkou je, aby bol uchádzač evidovaný na Úrade práce najmenej 1/2 roka a jeho vek bol do 29 rokov.
Nepretržitý pracovný režim.
Pracovný čas: od 6:00 do 18:00.
Nočná práca.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Miesto práce
okres Poprad
Poprad, Priemyselný areál Poprad - Matejovce 4779
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa, mladistvého.
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax.
Počítače: Microsoft Excel - elementárna, Microsoft PowerPoint - elementárna, Microsoft Windows - elementárna.
Kontakt
LPH a.s.
Pod dolami 838
Vranov nad Topľou
Kontaktná osoba: Jana Jakubčová
Telefón: +421918533773
Aktualizované 12.7.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Operátor