SLER, s. r. o.
Firma Sler, s.r.o. pôsobí v Prešove od roku 2008. Je to strojárska firma zameraná hlavne na výrobu nástrojov, prípravkov a foriem pre vstrekolisy, výrobu kovových konštrukcií a ich častí, opravu náradia a foriem pre vstrekolisy.• SLER s.r.o. je súkromná spoločnosť, ktorá sa zameriava na nástrojárstvo, výrobu nástrojov pre vstrekovacie formy, opravy foriem, nástrojov a laserové mikronaváranie. Dodávame výlisky napríklad pre nemeckú automobilovú spoločnost Hella GmbH, spoločnost Ehlebracht, DE alebo Whirpool Slovakia.• Pružne reagujeme na potreby zákazníka a dôraz kladieme na kvalitu výliskov, termíny dodávok a spokojnosť zákazníka.• Za obdobie od svojho vzniku si firma získala stálych zákazníkov ako aj významné miesto medzi slovenskými výrobcami a dodávateľmi v strojníckej oblasti.

CNC frézar

Náplň práce
Nastavovanie CNC, základné programovanie, zameranie dielu, správne upnutie, práca s výkresmi, program Heidenhein, Programy sú vytvorené technol.oddelením, je potrebná kontrola programu a spustenie.
Dvojzmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 6:00 do 14:15.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Miesto práce
okres Prešov
Prešov, Strojnícka 11J
Termín nástupu
16. 7. 2018
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Všeobecné spôsobilosti: technická gramotnosť.
Strojnícka 11J/14215
Prešov
Kontaktná osoba: Mgr. Alexandra Lešková
Telefón: +421907145763
Aktualizované 12.7.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Frézar, sústružník