SOITRON, s.r.o.
Soitron pôsobí v oblasti IT už od roku 1991. Na Slovensku sme lídrom nielen v oblasti systémovej integrácie, ale aj v oblasti poskytovania IT outsourcingových služieb. Zastúpenie máme už v 6 krajinách. Máme otvorenú firemnú komunikáciu a vážime si našich zamestnancov od prvého momentu. Podporujeme ich nielen vo vzdelávaní a v kariérnom raste, ale snažíme sa prispievať aj k ich spokojnému osobnému a rodinnému životu.

Obchodný manažér

Náplň práce
• Vyhľadávanie nových obchodných príležitostí v IT sektore.
• Nastavenie cieľov predaja.
• Poskytovanie podpory a starostlivosť o klienta.
• Neustále zlepšovanie vzťahov so zákazníkom a spolupráca s tímom pri napĺňaní jeho potrieb.
• Stretávanie sa so zákazníkmi a reprezentácia spoločnosti.
Pracovný čas: od 8:00 do 16:30.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Miesto práce
okres Bratislava
Bratislava-Ružinov, Galvániho 15/C
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
vysokoškolské vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Vodičské oprávnenie: Skupina B.
Všeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi), kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa, kultivovaný písomný prejav, prezentovanie, pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti).
Cudzie jazyky: anglický - pokročilá: B1 a B2.
Ďalšie požiadavky: • Vysokoškolské vzdelanie v odbore obchod a služby, • Skúsenosti s predajom informačných technológií výhodou, • Vynikajúce komunikačné zručnosti – verbálne aj písomné, • Identifikácia potrieb zákazníkov.
Osobnostné predpoklady: analytické myslenie, iniciatívnosť, komunikatívnosť, praktické myslenie, spoľahlivosť, precíznosť (presnosť).
Plynárenská 5
Bratislava-Ružinov
Kontaktná osoba: Zuzana Kršková
Telefón: +421917744096
Aktualizované 12.7.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Obchodný manažér