IN DESIGN SLOVENSKO, s.r.o.
Rekonštrukcie budov, dokončovacie práce, maliarske práce

Stavbyvedúci

Náplň práce
- koordinácia práce na stavbe
- zodpovednosť za prerozdelenie kompetencií na stavbe
- koordinovanie dodávateľov, subdodávateľov a dodávok materiálu
- realizácia stavebných prác v stanovených časových harmonogramoch, rozsahu a kvalite
- kontrola dodržiavania stavebných postupov, bezpečnostných predpisov a kvality, objednávanie stavebného materiálu
- príprava podkladov a dokumentácie za vykonané práce
- priebežné reportovanie aktuálnej situácie vykonaných stavebných prác a dodržiavanie termínov
- kontrola projektu (náklady, kvalita, termíny, bezpečnosť)
- dohľad nad projektovými dokumentmi a príslušnými povoleniami
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Iné výhody
Flexibilnosť
Pracovný čas podľa dohody
+ zabezpečenie ubytovania
Miesto práce
okres Bratislava
Bratislava-Ružinov, Solivarská 125/11
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
vysokoškolské vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: 6 alebo viac rokov.
Všeobecné spôsobilosti: analyzovanie a riešenie problémov, samostatnosť, organizovanie a plánovanie práce, rozhodovanie.
Osobnostné predpoklady: cieľavedomosť.
Solivarská 125/11
Bratislava-Ružinov
Kontaktná osoba: Peter Bednár
Telefón: +421908222838
Aktualizované 12.7.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Stavbyvedúci