DOSA Slovakia, s.r.o.
DOSA Slovakia, s.r.o. stavebná spoločnosť vznikla v roku 2003 so zámerom poskytovania komplexných služieb v oblasti stavebníctva a dopravného značenia.

Stavebný pracovník

Náplň práce
Stavebné a strojnícke práce.
Jednozmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 7:00 do 16:00.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Iné výhody
Stravné lístky.
Miesto práce
okres Bytča
Predmier, Predmier 425
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 1 rok.
Certifikáty: Preukaz o oprávnení na obsluhu stavebných strojov (strojnícky preukaz) podľa vyhlášky Ministerstva stavebníctva č. 77/1965 Zb. o výcviku, spôsobilosti a registrácii obslúh stavebných strojov (§ 2).
Vodičské oprávnenie: Skupina C.
Cudzie jazyky: ruský - elementárna: A1 a A2, ukrajinský - elementárna: A1 a A2.
Ďalšie požiadavky: Strojnícky preukaz na šmykové, pásové a kolesové nakladače.
Dostojovského 12
Bytča
Kontaktná osoba: Marta Mičienková
Telefón: +421415488397
Aktualizované 12.7.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Murár