Hobbi s.r.o.
Zamestnávateľ je prevádzkovateľom predajní "hobbi", ponúkajúcich rôzny sortiment z oblasti stavebnín, záhrady, bývania a náradia.

Zástupca vedúceho predajne

Náplň práce
• zodpovednosť za celkový chod jednotlivých sortimentných oddelení predajne,
• zastupovanie vedúceho predajne v prípade neprítomnosti,
• zaškolenie, vedenie a zodpovednosť za podriadených zamestnancov a plánovanie ich nasadenia,
• objednávanie tovaru a jeho predaj,
• poradenstvo zákazníkom a ich obsluha,
• plánovanie, nasadenie a organizácia prác na oddelení,
• kontrola stavu zásob,
• dokladanie tovaru a jeho prezentácia podľa nastaveného konceptu,
• komunikácia s centrálou, dodávateľmi, obchodnými zástupcami,
• správne cenové označenie tovaru,
• dodržiavanie firemnej politiky a cieľov,
• vykonávanie inventúr,
• kontrola a optimalizácia skladových zásob,
• účasť pri vybavovaní reklamácií,
• komunikácia a účasť pri kontrolách štátnych orgánov,
• riešenie cenových zmien a odpisov,
• plnenie povinností v súvislosti s funkciou vedúceho dňa,
• kontrola príjmu tovaru a úseku pokladní.
Dvojzmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 8:00 do 20:00.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Iné výhody
Mesačné odmeny podľa výkonu až do výšky 200 EUR,
stravné lístky,
príjemné pracovné prostredie,
práca v rozvíjajúcej sa spoločnosti a možnosť kariérneho rastu.
Miesto práce
okres Malacky
Malacky, Brezová 2
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 1 rok.
Všeobecné spôsobilosti: vedenie ľudí, organizovanie a plánovanie práce, motivovanie ľudí, komunikácia (jednanie s ľuďmi), analyzovanie a riešenie problémov, samostatnosť.
Počítače: SAP - elementárna, Microsoft Word - pokročilá, Microsoft Excel - pokročilá, Microsoft Outlook - pokročilá, Internet - pokročilá.
Ďalšie požiadavky: Prosíme uchádzačov, aby nám posielali životopisy na mailovú adresu: praca@hobbi.sk s názvom pozície, o akú majú záujem. Z dôvodu vysokého počtu záujemcov budeme kontaktovať len vybratých uchádzačov.
Osobnostné predpoklady: praktické myslenie, spoľahlivosť, komunikatívnosť.
Pasienková 2/H
Bratislava-Pod.Biskup.
Kontaktná osoba: Lenka Vavro
Telefón: +421901726105
Aktualizované 12.7.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Vedúci maloobchodnej predajne