Ing. Karol Filo Stavebno obchodná firma
Výstavba obytných a neobytných budov i. n.

Murár

Náplň práce
Viac informácií o pracovnom mieste sa dozviete na pracovnom pohovore.

Najprv skúšobná doba 3 mesiace a po osvedčení sa, zmena pracovného pomeru podľa dohody so zamestnávateľom.

Prácu bude potrebné vykonávať v Nemecku - Mníchov.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Iné výhody
diéty 45 € / deň, hradené cestovné náklady
+ hradené ubytovanie
+ zabezpečenie ubytovania
Miesto práce
okres Malacky
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 1 rok.
Všeobecné spôsobilosti: rozhodovanie, samostatnosť, technická gramotnosť, manuálna zručnosť, fyzická zdatnosť.
Ďalšie požiadavky: NJ nie je podmienkou, iba výhodou. Prax s murárskymi prácami aspoň 1 rok je nevyhnutná.
Osobnostné predpoklady: pozornosť, pamäť, praktické myslenie, technický talent, precíznosť (presnosť), spoľahlivosť.
Stračia 41
Nitra
Kontaktná osoba: Ing. Karol Filo
Telefón: +421905382561
Aktualizované 12.7.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Murár