KB Agentur, s.r.o.
Zahraničná firma pôsobiaca na trhu 10 rokov, ktorej hlavnou činnosťou je preprava osôb a reštauračná činnosť.

Čašník, servírka

Náplň práce
Do našej reštaurácie hľadáme príjemných, spoľahlivých kolegov/ne na pozície čašníkov/čky na doplnenie nášho dobrého teamu. Možnosť sa veľa naučiť, nakoľko práca je vhodná aj pre absolventa.
Dvojzmenný pracovný režim.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Miesto práce
okres Žilina
Žilina, Kamenná 5
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax.
Cudzie jazyky: anglický - elementárna: A1 a A2.
Osobnostné predpoklady: spoľahlivosť, komunikatívnosť.
Kamenná 5
Žilina
Kontaktná osoba: Ing. Lucia Salajová
Aktualizované 12.7.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Čašník, servírka