Nobel Automotive Slovakia s.r.o.
Výroba, montáž a predaj častí automobilových motorov

Operátor výroby

Náplň práce
Ovláda a vykonáva všetky výrobné a kontrolné operácie na danej výrobe, po zaškolení aj 100% kontrolu výrobkov
Vykonáva obsluhu strojov a zariadení na určených výrobných linkách
Trojzmenný pracovný režim.
Nočná práca.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Miesto práce
okres Dolný Kubín
Dolný Kubín, Nábrežie 625/12
Termín nástupu
1. 9. 2018
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax.
Nábrežie 625/12
Dolný Kubín
Kontaktná osoba: PhDr. Jana Halašová
Telefón: +421435814624
Aktualizované 12.7.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Operátor