OSSPO Agency s.r.o.
Firma OSSPO s.r.o. byla založena živnostníky, otcem a synem, jejichž dosavadní cinností byla práce ve stavebnictví, logistice a personalistice. V soucasné dobe se zabývá dodáváním svých zamestnancu na práce ve stavebnictví, strojírenství a do automobilového prumyslu.

Logistik, Administratívny pracovník, Montážnik, montér, vodič VZV

Náplň práce
NABÍZÍM PRÁCI - HLEDÁM ZAMĚSTNANCE
Mladá Boleslav,Doksy,Praha,Choceň
Jsi muž či žena a chceš znovu začít od začátku?
Máš starosti a chceš je pomoci vyřešit?
Nemáš práci a opravdu ji hledáš?
Nemáš hotovost do začátku?
Nemáš kde bydlet?
⁃ Tak pokud to myslíš vážně, jsi na správném místě!
⁃ My nehledíme na minulost, národnost, věk ani pohlaví.
⁃ Chceme a hledáme pouze spolehlivé lidi. Lidi, kteří chtějí změnit svůj život. Lidi, kteří chtějí patřit mezi nás, mezi spolehlivý kolektiv.
⁃ Jsme připravení nabídnout práci komukoli kdo právě chce pracovat.
⁃ Požadujeme pouze odpovědnost a loajalitu.

Hledáme:
Řidiče VZV, vazače, jeřábníky
Dělníky a dělnice do výroby
Obráběče kovů (CNC)
Operátory výroby
Údržbáře strojů a zařízení
Elektrikáře
Lakýrníky
Svářeče
Nástupní plat je od 22 000 do 35 000 kč za měsíc dle zařazení.
13 plat + příplatky za docházku a kvalitu.
Případě vašeho zájmu zašlete CV nabor@osspo.eu nebo volejte tel : 739998899
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
20000-35000
⁃ Pokud jsi ochotný za prací se odstěhovat či dojíždět mimo bydliště, práci u nás vždy najdeš.
Disponujeme vlastními vozy, dodávkami a minibusy svozová doprava do zaměstnání.
Máme nasmlouvané ubytování pro desítky zaměstnanců od 2200 - 3500 kč/měsíčně dvou nebo třílůžkové pokoje.
Miesto práce
Česká republika
Praha
Stredočeský kraj
Olomoucký kraj
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Pražská Brána 309
29301 Mladá Boleslav
Ceská Republika
Kontaktná osoba: Jiří Máj
Telefón: 00420739998899
Aktualizované 12.7.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Logistik

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Administratívny pracovník

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Montážnik, montér