Personal.Swk.Service, s.r.o.

Tesár, stolár

Náplň práce
Hľadáme tesárov do Švajčiarska. Hlavne stavba krovov a drevo domy, zhotovovanie, upravovanie, opravovanie striech, realizácia interierových a exterierových drevených fasád. Práca je na švajčiarsku pracovnú zmluvu ako Tämporer. Pracovný čas 40 - 50 hodin týždenne. Plat 32,50 - 35 CHF v závislosti od skúseností. Požadujeme: dobré skúsenosti s prácou tesára, nemecký jazyk na mierne pokročilej úrovni a vlastný automobil. VÝHODY: švajč.pracovná zmluva, nadčasy, týždenné vyplácanie mzdy, ubytovanie zabezpečené/ hradené samostatne, pri obojstrannej spokojnosti dlhodobá spolupráca. V prípade záujmu nám zašlite Váš životopis v nemčine na nižšie uvedený e-mail.
Kontaktná osoba: pán Livňanský
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
32-35
Miesto práce
Európa ostatné
Švajčiarsko
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Telefón: +421544706678
Aktualizované 11.7.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Tesár, stolár