SPEDAS, s.r.o.
Svoju pozornosť zameriavame na plnenie požiadaviek zákazníkov, na to, aby sme očakávania zákazníkov nielen napĺňali, ale i prekračovali. Spokojnosť zákazníkov je aj naša spokojnosť a spokojný zákazník je chodiacou reklamou. Každému zákazníkovi sa snažíme prispôsobovať, vypočuť si ho a pokúsiť sa mu splniť jeho želania, pokiaľ to je v našej kompetencii. Spoločnosť ponúka: výroba fixácií na ochranu výrobkov v rôznych prevedeniach pre automobilový priemysel, výroba plastových prepravných obalov, veľkokapacitné strihanie a šitie textilných vložiek do prepravných obalov, výroba krycích plachiet na prepravné vozíky, kartónplastové dvere na prepravné vozíky, iné výrobky z kartónplastu, peny, textílie a rôzneho materiálu na želanie zákazníka.

Manažér výroby

Náplň práce
Hľadáme flexibilného človeka na obsadenie pozície manažéra v našej spoločnosti so zameraním šitia prepravných vakov a obalov pre automobilový a elektrotechnický priemysel
Požadujeme:
- SŠ/VŠ vzdelanie technického smeru
- skúsenosti na manažérskej pozícii v oblasti výroby minimálne 3 roky
- anglický alebo nemecký jazyk - výhodou
- schopnosť čítať výkresovú dokumentáciu
- skúsenosti s vedením tímu
- aktívny vodič - "B"

Náplň práce:
- udržiavanie zákazkovej výroby
- riadenie výrobného úseku, plánovanie výroby
- identifikácia a riešenie problémov vo výrobe
- zaistenie priebežného zlepšovania všetkých procesov
- vypracovanie cenovej ponuky na základe podkladov z technických listov

Osobnostné predpoklady:
- odoslnosť voči stresu
- zodpovednosť a starostlivosť
- dobré komunikačné schopnosti
- aktívny prístup k riešeniu problémov
- tímový prístup, flexibilita, vysoká miera sebamotivácie, asertivity a dynamiky
Jednozmenný pracovný režim.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Iné výhody
+ zabezpečenie ubytovania
Miesto práce
okres Trnava
Zvončín, Zvončín 107
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 3 roky.
Vodičské oprávnenie: Skupina B.
Všeobecné spôsobilosti: vedenie ľudí.
Cudzie jazyky: anglický - pokročilá: B1 a B2, nemecký - pokročilá: B1 a B2.
Zvončín 107
Zvončín
Kontaktná osoba: Daniel Bugyi
Telefón: +421907661980
Aktualizované 11.7.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Manažér