Domov sociálnych služieb pre deti a dospelých Sibírka
Poskytovanie sociálnych služieb pre občanov s viacnásobným postihnutím

Upratovačka

Náplň práce
- upratovanie spoločných priestorov, kancelárií a kúpeľní
- príprava bielizne do práčovne, kontrola prevzatej bielizne z práčovne
Jednozmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 7:00 do 15:00.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Iné výhody
- stabilné pracovné miesto v menšom kolektíve
- príplatky k základnej mzde
- stravné lístky, príspevky zo sociálneho fondu
- dodatková dovolenka
- príspevok na pracovné ošatenie
- možnosť práce s klientmi
+ zabezpečenie ubytovania
Miesto práce
okres Bratislava
Bratislava-Nové Mesto, Sibírska 69
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa, mladistvého.
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax.
Všeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi), tímová práca.
Osobnostné predpoklady: empatia, ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť), precíznosť (presnosť).
Sibírska 69
Bratislava-Nové Mesto
Kontaktná osoba: Katarína Vallová
Telefón: +421244461207
Aktualizované 11.7.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Upratovačka