AIRCRAFT DIAGNOSTIK COMPANY, s.r.o.
Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností.

Recepčná v športovom dome

Náplň práce
- Starostlivosť o klientov športového domu,
- starostlivosť o recepciu a fit bar,
- práca s rezervačným systémom.
Dvojzmenný pracovný režim.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Iné výhody
- Mladý kolektív, zamestnanecké benefity,
- zaujímavá práca so zaujímavými ľuďmi.
Miesto práce
okres Bratislava
Bratislava-Ružinov, Ivánska cesta 30/D
Termín nástupu
1. 9. 2018
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax.
Všeobecné spôsobilosti: organizovanie a plánovanie práce, kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa, pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti), samostatnosť.
Ďalšie požiadavky: Chuť pracovať.
Osobnostné predpoklady: praktické myslenie, spoľahlivosť, komunikatívnosť, ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť).
Ivánska cesta 30/B
Bratislava-Ružinov
Kontaktná osoba: Ing. Martina Machotková
Telefón: +421907172126
Aktualizované 11.7.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Recepčný