CHRIEN, spol. s r.o.

Vodič nákladného mraziarenského vozidla

Náplň práce
Rozvoz mrazených a chladených potravín na nákladnom vozidle do gastronomických prevádzok Slovenska. Manipulácia s tovarom do 25 kg. Práca s pokladňou, komunikácia so zákazníkom.
VP typu C nutnosť + vlastné vozidlo na dochádzanie do práce.
Jednozmenný pracovný režim.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
pravidelná mzda, diéty vo výške 80-100 eur, náborový príspevok 1000 eur pri nástupe do zamestnania, trvalý pracovný pomer, príspevky na stravovanie, milý kolektív,
stabilné pracovné prostredie, mobilný telefón, výhodné zamestnanecké nákupy potravín,
výhodné platové podmienky, 1x masáž v mesiaci, v prípade potreby rozšírenia kvalifikácie o KKV kartu, Tachografickú kartu, Psychotestov a pod. na náklady firmy

Miesto práce
okres Zvolen
Zvolen, Lieskovská cesta 13
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Vodičské oprávnenie: Skupina C.
Lieskovská cesta 13
96001 Zvolen
Kontaktná osoba: Silvia Aggová, Ing., personálne oddelenie
Telefón: +421455317625, +421905306892
Aktualizované 11.7.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Vodič