M.S.LEM, s.r.o.
Sprostredkovateľ zamestnania.

Poď vyskúšať niečo nové, Pracuj pre VB Taxi ako vodič

Náplň práce
Náplň práce:
Práca vo VB Taxi na pozícii „osobný šofér/ profesionálny vodič taxi“.
GARANTOVANÝ PRÍJEM, nástup možný IHNEĎ.
Pri perfektnej profesionalite získavaš extra príplatky a bonusy od 150 € mesačne, záleží len na tebe.

Pracujeme na zmeny nonstop aj počas víkendov a sviatkov.

Nástup do práce bez presunov.
S firemným vozidlom, na ktorom budeš jazdiť, môžeš parkovať doma.

Požadujeme:

– Pozícia je vhodná pre absolventa s vekom nad 21 rokov
– prax s vodičským preukazom sk. B 3 roky
– čistý register trestov
– príjemné vystupovanie
– komunikatívnosť a proaktivita
– orientácia na zákazníka
– samostatnosť a flexibilita
Druh pracovného pomeru
práca na zákazku
Ponúkaný plat
od 1000€/mesiac –možnosť týždenných zápočtov, živnostníci majú fixnú hodinovú sadzbu+odmeny a bonusy
Iné výhody
Ponúkame:
– nástupný bonus
– pravidelné zvyšovanie platu
– hradíme všetky prevádzkové náklady – tankovanie, servis, umývanie
– týždenné zápočty pre živnostníkov
– kariérny postup
– ďalšie benefity
– priateľské pracovné prostredie

Ponúkame nadštandardné ohodnotenie a rozmanitú prácu s kvalitným technologickým vybavením.

Priateľský kolektív, pravidelné školenia a teambuildingy.

Vyskúšaj novú prácu, poradíme Ti ako na to!
Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Vodičský preukaz
B
Aktualizované 24.1.2019

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Iné