M.S.LEM, s.r.o.
Sprostredkovateľ zamestnania.

MAJSTER MONTÁŽÍ

Náplň práce
vedenie tímu zamestnancov
koordinácia subdodávateľov
kontrolná činnosť realizácií
komunikácia so zákazníkom
koordinácia a kontrola činností v zmysle interného procesu
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
Od 1300 EUR Btto + Bonus (Finančné Ohodnotenie Sa Odvíja Od Skúseností Uchádzača)
Iné výhody
zázemie prosperujúcej medzinárodnej firmy
náročnú ale rôznorodú prácu
prácu s modernými technológiami
služobné auto aj na súkromné účely, notebook, telefón, ipad
príspevok na stravu nad rámec zákona
príspevok na dôchodkové pripoistenie alebo životné poistenie
príspevok na šport/relax a jazykové kurzy
nástup ihneď/dohodou
základná zložka mzdy: od 1300 € btto + bonus (finančné ohodnotenie sa odvíja od skúseností uchádzača)
Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
úplné stredoškolské s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
SŠ vzdelanie technického zamerania, VŠ vítaná
cca 5 rokov praxe v stavebnom obore
skúsenosť s vedením ľudí a zákaziek
pracovné nasadenie, odolnosť voči stresu
organizačné a riadiace schopnosti, orientácia na zákazníka
zodpovednosť, komunikatívnosť
Aktualizované 19.7.2018

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Iné