M.S.LEM, s.r.o.
Sprostredkovateľ zamestnania.

TECHNICKO ADMINISTRATÍVNA PODPORA PREDAJA/NI

Náplň práce
spracovanie cenových ponúk (nové inštalácie) pre klientov,
príprava obchodných zmlúv a kontrola správnosti údajov,
koordinácia prác na projektoch s ostatnými oddeleniami spoločnosti,
účasť na rokovaniach so zákazníkmi – technická podpora predaja,
kontrola zákaziek pred zadaním do SAPu,
po zapracovaní možnosť rozvíjať vlastné predajné aktivity.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
900 € + 10% Ročný Bonus (Ohodnotenie Podľa Skúseností)
Iné výhody
Zázemie úspešnej nadnárodnej spoločnosti,
stabilné zamestnanie s možnosťou ďalšieho kariérneho rozvoja,
zaškolenie v technickej oblasti,
príspevok na šport/relax a na jazykovú výuku,
stravné lístky nad rámec zákona,
príspevok na dôchodkové/životné poistenie,
možnosť nástupu ihneď/dohodou,
pozícia je vhodná aj pre absolventov technických odborov,
Základná zložka mzdy: 900 € + 10% ročný bonus (ohodnotenie podľa skúseností)
Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
úplné stredoškolské s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
SŠ/VŠ vzdelanie technického smeru,
znalosť práce na PC (MS Office – pokročilý; AutoCAD, SAP – výhodou),
základná znalosť anglického jazyka,
pozitívny vzťah k administratívnym činnostiam,
pokročilé komunikačné a organizačné zručnosti.
Aktualizované 19.7.2018

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Iné