M.S.LEM, s.r.o.
Sprostredkovateľ zamestnania.

SERVISNÝ TECHNIK (Bratislava)

Náplň práce
vykonávanie servisnej činosti a všetkých druhov opráv výťahov vrátane prevencie,
zodpovednosť za dodržiavanie termínov realizácie jednotlivých druhov činností,
komunikácia s prevádzkovateľmi výťahov.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
Od 780 € + Bonus (Ohodnotenie Na Základe Skúseností Uchádzača)
zázemie prosperujúcej nadnárodnej spoločnosti, odborný rast a perspektívu,
zaškolenie v technickej oblasti a ďalšie vzdelávanie,
prácu s modernými technológiami,
zadarmo ubytovanie v Bratislave,
stravné lístky a príspevok na DDS nad rámec zákona,
príspevok na šport/relax a jazykové kurzy,
odmeny pri pracovnom výročí, pri narodení dieťaťa, za odporúčanie uchádzača o zamestnanie a ďalšie,
nástup možný ihneď alebo dohodou,
základná zložka mzdy: od 780 € + bonus (ohodnotenie na základe skúseností uchádzača)
Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
úplné stredoškolské s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
odbornú spôsobilosť (§ 21 vyhl. 508/2009 Z. z. a vyššie, § 18 výhodou),
skúsenosti so servisom výťahov veľkou výhodou,
ochotu na sebe pracovať a chuť učiť sa nové veci,
záujem o elektroniku a moderné technológie,
prozákaznícky prístup,
samostatnosť, spoľahlivosť.
Aktualizované 19.7.2018

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Iné