M.S.LEM, s.r.o.
Sprostredkovateľ zamestnania.

MONTÉR VÝŤAHOV (Bratislava)

Náplň práce
Kontrola kompletnosti materiálu pred začatím inštalačných prác
Celková montáž výťahov (elektrickej a mechanickej časti) podľa metód koncernu Schindler
Zodpovednosť za splnenie výkonnostných cieľov a kvalitatívnych ukazovateľov
Spolupráca s dodávateľmi ostatných prác a zákazníkom na mieste inštalácie
Príprava zariadení na vykonanie skúšok a pre potreby odovzdania zákazníkovi
Cestovanie na zákazky v rámci Slovenska, prevažne západného a stredného
Fyzicky náročná ale rozmanitá a zaujímavá práca
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
910 € + Bonus (Základná Mzda Sa Odvíja Od Skúseností)
Iné výhody
Zázemie prosperujúcej zahraničnej spoločnosti
Motivujúce finančné ohodnotenie
Odborný rast a perspektíva
Zaškolenie v technickej oblasti
Možnosť ubytovania v Bratislave
Práca s novými technológiami, kvalitné vybavenie pre montáž a OOPP
Možnosť nástupu ihneď/dohodou
Základná zložky mzdy: 910 € + bonus (základná mzda sa odvíja od skúseností)
Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Vodičský preukaz
B
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Skúsenosti s montážou výťahov/eskalátorov výhodou
Odborná spôsobilosť: § 22-24 vyhl. 508/2009 Z.z.
Zváračský preukaz výhodou
VP sk. B, ochota cestovať
Samostatnosť, pracovitosť
Manuálna zručnosť, dôslednosť
Aktualizované 19.7.2018

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Iné