Magdaléna Cisáriková Agentúra MC TOUR, Licencná Agentúra sprostredkovania práce, www.mctour.sk Od 10,00 - 17,30 hod
Personálna Agentúra pre obcanov Slovenskej Republiky založená v roku 1995, Agentúra Sprostredkovania práce do zahranicia, Cestovná Agentúra

Opatrovateľ, Zdravotná sestra, Zdravotnícky asistent, HOLANDSKO - Ošetrovateľka ku pánovi

Náplň práce
Umiestnime zdarma kvalifikovanú opatrovateľku ku 56-ročnému mužovi, ktorý v dôsledku nehody trpí paraplégiou a je pripútaný na invalidný vozík. Jedná sa o parciálne paraplégia s paralýzou pása. Klient ďalej trpí deformácií ľavej ruky, dekubity, cerebrovaskulárnym ochorením (DCV) a psoriázou. V dôsledku týchto postihnutie je klient inkontinentných a používa katéter.

Požiadavky na zamestnankyňu:
Hľadáme kvalifikovanú, nemecky hovoriace ošetrovateľku (zdravotnú sestru) so skúsenosťami so starostlivosťou o staršie paralyzovanú osobu, s priateľským duchom a dobrou náladou.
Ošetrovateľka by mala mať skúsenosti s transferom paralyzované osoby z postele na invalidný vozík a späť.

Pracovná doba je 40 hodín v týždni (24 hodinová služba), kedy ošetrovateľka žije s klientom v jeho rodinnom dome. Keďže sa jedná o celodennú starostlivosť, hľadáme najlepšie 2 zdravotníkov, ktorí by sa v tejto náročnej činnosti striedali po 2 mesiacoch a navzájom vypomáhali. Jedná sa o dlhodobejšiu prácu.
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
Náplň práce:
Ošetrovateľka bude pomáhať s osobnou starostlivosťou o klienta pri kúpaní, osobnej hygiene, obliekaní, kŕmenie, prenášanie klienta z postele do postele a na invalidný vozík. Výpomoc a doprovod klienta vonku, pri cvičení a návšteve lekára. Ďalej bude pomáhať klientovi s bežným upratovaním a varením.
benefity:
Čo ponúkame:
Ošetrovateľka bude mať k dispozícii bezplatné ubytovanie a stravu. Všetko poskytované bezplatne hostiteľskou rodinou. Ubytovanie vo vlastnom zariadenej izbe (TV, wifi, posteľ, atď.).
Úväzok flexibilné, podľa požiadaviek klienta, max. 40 hodín / týždeň a 1 deň v týždni voľno.
Čistý plat 2500 Euro za mesiac.
V prípade Vášho záujmu nám prosím zašlite svoj životopis, motivačný list a prípadné referencie na adresu: mctour@nextra.sk Agentúra MC Tour tel. 0903426886, 0948483776
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
2500 Eur
Iné výhody
strava a ubytovanie zdarma
Miesto práce
Európa ostatné
Holandsko
Termín nástupu
čo najskôr
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Antona Bernoláka 2129/51
01001 ŽILINA
Slovensko
Kontaktná osoba: Cisáriková Magdaléna
Telefón: Pon - Piat od 10, 00 - 17, 30 Mob.: 0903 426 886, 0948 483 776 TEL.: 041-7233563
Fax: od 10,00 - 17,30 Pon - Piat
Aktualizované 24.8.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Opatrovateľ

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Zdravotná sestra

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Zdravotnícky asistent