Tomegas SK

Administratívny pracovník, Dispečerka, fakturantka

Náplň práce
-ponúkame prácu na pozíciu prevádzková dispečerka
-vnútroštátna preprava
-uvedené vyžaduje časovo flexibilného zamestnanca
-fakturácia, skladové hospodárstvo/príjem, výdaj/
-zodpovednosť za riadnu a včasnú fakturáciu
-archivácia dokumentov
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
630€ Brutto
Miesto práce
Čadca
Palariková 2773, 02201 Čadca
Termín nástupu
Hneď
Informácie pre uchádzača
-prax na podobnej pozícii v rámci dispečingu a fakturácie- vítaná
-analytické myslenie, schopnosť samostatne rozhodovať, zmysel pre zodpovednosť, presnosť, precíznosť, spoľahlivosť
-schopnosť pracovať s PC- Microsoft Excel, Outlook, PowerPoint, Word...
-dobré organizačné a komunikačné schopnosti
-schopnosť pracovať v tíme
-prispôsobenie sa výkonu činnosti/skôr výnimočne, nie je to vždy/
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
V prípade záujmu o danú pozíciu zašlite životopis.
Kontakt
Tomegas SK
Palariková 2773
02201 Čadca
SR
Kontaktná osoba: Jakubčíková Jana
Telefón: 0905699798
Aktualizované 11.7.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Administratívny pracovník