Pokora. n,o
Poskytovanie sociálnych služieb

Kuchár

Náplň práce
- Pripravovanie jedál (hlavné jedlá, polievky, šaláty, dressingy, oblohy)
- Zodpovednosť za kvalitu pripravených pokrmov
- Dodržiavanie prísnych hygienických štandardov a čistoty na pracovisku
- Sledovanie správnych skladových zásob základných surovín
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
755
Iné výhody
- práca v príjemnom kolektíve
- práca v čistom a modernom prostredí
- základná mzda + prémie do 30 % z výšky platu
- pravidelné zvyšovanie platu
Miesto práce
Trnava
Šelpice
Termín nástupu
Ihneď
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Vyučený v odbore: Kuchár
Kontakt
Pokora. n,o
Trstínska 9
91701 Trnava
Kontaktná osoba: Braniš Martin
Telefón: 0948402004
Aktualizované 27.7.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Kuchár