BODYLAND underwear s.r.o.

Administratívny pracovník

Náplň práce
práca na PC, práca s EXCELOM, WORDOM, OUTLOOKom, príprava dokumentu na ďalšie spracovanie
Jednozmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 07:30 do 16:00.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Miesto práce
okres Lučenec
Lučenec, Gemerská cesta 1
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax.
Cudzie jazyky: nemecký - elementárna: A1 a A2.
Počítače: Microsoft Word - pokročilá, Microsoft Excel - pokročilá, Microsoft Outlook - pokročilá, Microsoft PowerPoint - pokročilá.
Ďalšie požiadavky: Pracovné miesto je vytvorené s FP v rámci NP "Šanca pre mladých" - podmienky, ktoré musí záujemca v súlade s projektom spĺňať: nezamesntnaný občan do 29 rokov veku, NEET, vedený v evidencii uchádzačov o zamestnanie najmenej 12 po sebe nasledujúcich mesiacov.
Gemerská cesta 1
98401 Lučenec
Kontaktná osoba: Ing. Petra Novotková, konateľka
Telefón: +421474302310
Aktualizované 20.6.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Administratívny pracovník