M.S.LEM, s.r.o.
Sprostredkovateľ zamestnania.

Referent námornej prepravy v Bratislave

Náplň práce
• spracovanie cenovej ponuky na námornú prepravu podľa požiadaviek zákazníkov a jednotlivých oddelení firmy
• organizovanie námornej prepravy podľa objednávok zákazníkov a jednotlivých oddelení firmy
• poisťovanie zásielok
• vyhľadávanie najoptimálnejších prepravcov z hľadiska ceny a spoľahlivosti
• zadávanie objednávok jednotlivým prepravcom podľa pokynov zákazníkov
• evidencia a archivovanie jednotlivých obchodných prípadov
• faktúrovanie obchodných prípadov
• kontrola (odsúhlasenie) a evidencia došlých faktúr
• sledovanie úhrad faktúr vystavených oddelením
• vypísanie zápisu o poškodení zásielky
• kompletizácia dokladov a údajov o poškodení zásielky
• vybavovanie reklamačných prípadov a ich evidencia
• splnenie zadaných úloh v požadovanom termíne a kvalite
• aktívna každodenná komunikácia v anglickom jazyku (znalosť AJ na pokročilej úrovni podmienkou)
• práca sa vykonáva na našej pobočke na adrese Krajná 29, Bratislava
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
od 1150€ + 100€ osobné ohodnotenie
– Zázemie stabilnej spoločnosti, ktorá si zakladá na rodinnej atmosfére a rešpektuje Vaše súkromie. V dnešnej stresovej dobe je pre nás dôležitou hodnotou dostatok času pre svojich blízkych a záujmy, preto dbáme o vyváženosť pracovného a súkromného života,
– Pružnú pracovnú dobu,
– Zohraný tím ľudí, v ktorom sa budete fajn cítiť. Chceme z Vás mať plnohodnotného člena tímu, preto sme pripravení učiť Vás a odpovedať na Vaše otázky. Podpora nadriadeného je u nás samozrejmosťou,
– Príležitosť ďalšieho rozvoja je u nás štandardom,
– Príležitosť denne komunikovať so zákazníkmi po celom svete a s kolegami so zahraničných pobočiek. U nás Vaša angličtina nezaspí,
– Jednoduché a intuitívne IT systémy, s ktorými sa ľahko naučíte pracovať,
– Samozrejme systém benefitov, ktoré podporia vaše zdravie, relax a vzdelávanie.
Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Požadované vzdelanie
úplné stredoškolské s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Čím nás oslovíte:
– Máte vysokoškolské vzdelanie I. alebo II. stupňa, najlepšie ekonomického zamerania,
– Vaše znalosti z oblasti prepravy vítame, ale nie sú nevyhnutnou podmienkou,
– Radi komunikujete, dokonca aj v angličtine, aj keď viete, že nie je perfektná,
– Kamarátite sa s počítačom a nezľaknete sa nových IT systémov a software,
– Vaša motivácia neklesá, keď Vám veci hneď nevychádzajú podľa Vašich predstáv,
– Ak máte vzťah k administratívnej práci, uvažujete analyticky a dokážete si spájať súvislosti do jedného celku.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk – Stredne pokročilý (B2)
Ostatné znalosti

IBM Lotus Notes – základy
Microsoft Word – pokročilý
Microsoft Excel – pokročilý
Aktualizované 13.9.2018

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Iné