M.S.LEM, s.r.o.
Sprostredkovateľ zamestnania.

UMÝVAČ RIADOV NA DENNÉ AJ NOČNÉ ZMENY

Náplň práce
Do nášho tímu hľadáme nových kolegov na pozíciu: Umývač riadov.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
600
Ponúkame Vám primerané finančné ohodnotenie, strava v hotelovej kantíne zdarma, pracovná uniforma, zaujímavý balík výhod, hotelové zľavy na celom svete a možnosti učiť sa nové zručnosti, nadobúdať nové skúsenosti a rozvíjať svoju kariéru.

Stanete sa rovnocenným členom tímu pozitívnych odborníkov. A čo je najdôležitejšie, ponúkame vám priestor byť sami sebou a priestor kde môžete rásť.
Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihned'
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
dobrý zdravotný stav a fyzická zdatnosť
hygienický preukaz
zodpovedný a spoľahlivý prístup.
schopnosť pracovať rýchlo a vytrvalo.
Aktualizované 19.7.2018

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Iné