RIALTO s.r.o.
Výroba obuvi a obuvníckych zvrškov.

Administratívny pracovník

Náplň práce
- Administratívna práca
- Príprava podkladov pre nadriadených a ostatné oddelenia spoločnosti
- Evidencia, zakladanie, vyhľadávanie, archivácia dokumentov
- Komunikácia s externými partnermi spoločnosti
- Komunikácia s rôznymi úradmi a inštitúciami
- Práca na zadaných úlohách/ projektoch
Jednozmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 8:00 do 16:00.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Iné výhody
- dlhodobé zamestnanie v stabilnej spoločnosti
- mimoriadne odmeny 3x do roka
- podpora vzdelávania, jazykové vzdelávanie priamo vo firme
- firemné akcie, teambuildingy
Miesto práce
okres Partizánske
Partizánske, Obuvnícka 428
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax.
Všeobecné spôsobilosti: analyzovanie a riešenie problémov, informačná gramotnosť, komunikácia (jednanie s ľuďmi), organizovanie a plánovanie práce, pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti), samostatnosť.
Počítače: Microsoft Excel - pokročilá, Microsoft Word - pokročilá, Microsoft Outlook - pokročilá, Internet - pokročilá.
Ďalšie požiadavky: Pracovné miesto je podporované v rámci NP " Praxou k zamestnaniu" a je určené mladým ľuďom do 29 rokov, ktorí sú v evidencii úradu práce., Uchádzač o zamestnanie musí spĺňať nasledovné podmienky:, - vek do 25 rokov a musí byť v evidencii úradu práce minimálne tri mesiace, alebo , - vek do 29 rokov a musí byť v evidencii úradu práce minimálne šesť mesiacov.
Osobnostné predpoklady: iniciatívnosť, komunikatívnosť, spoľahlivosť.
Obuvnícka 428
Partizánske
Kontaktná osoba: Mgr. Monika Tirschelová
Telefón: +421387463127
Fax: +421387463150
Aktualizované 18.6.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Administratívny pracovník