M.S.LEM, s.r.o.
Sprostredkovateľ zamestnania.

Account manager

Náplň práce
Vyhľadávanie nových klientov, prezentácia produktov a služieb spoločnosti
Zisťovanie potrieb zákazníka, riešenie štandardných aj zložitejších obchodných prípadov
Vedenie obchodných jednaní so zákazníkmi
Telefónny marketing a reporting
Osobné konzultácie a poradenstvo v oblasti odievania v obchodnom styku
Udržovanie dobrých vzť ahov so zákazníkmi
Administratívne spracovanie zákaziek
Účasť na poradách či školeniach v Prahe
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
1000 fix + provízia
Iné výhody
Veľmi zaujímavé ohodnotenie, bonusy, provízie z predaja
Vzdelávacie kurzy, školenia
Účasť na golfových turnajoch a iných podujatiach
Mož nosť sebarealizácie a osobného aj profesijného rastu
Zaujímavá a nestereotypná práca s prestížnymi produktami
Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
úplné stredoškolské s maturitou
Vodičský preukaz
B
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
Jazykové znalosti

Anglický jazyk – Mierne pokročilý (B1)
Ostatné znalosti

Microsox Outlook – pokročilý
Microsox Excel – základy
Microsox Word – pokročilý
B

Počet rokov praxe
2

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Výborné komunikačné a prezentačné zruč nosti
Obchodný talent, cit pre módu a vysoké pracovné nasadenie
Silnú orientáciu na zákazníka a aktívny prístup ku zvereným úlohám
Príjemný vzhľad a kultivované vystupovanie na úrovni
NJ alebo AJ výhodou
Vzdelanie v oblasti módy výhodou, nie však podmienkou
Aktualizované 13.9.2018

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Iné