M.S.LEM, s.r.o.
Sprostredkovateľ zamestnania.

Pekár/Pekárka ( denná zmena )

Náplň práce
Popis pracovnej činnosti:
príprava rôznych druhov koláčového cesta ( kysnuté, maslové, krehké )
manuálna práca s cestom - vykrajovanie, plnenie, tvarovanie koláčikov ....

Zodpovednosti:
dodržiavanie predpísaných receptúr a pracovných postupov
dodržanie predpísaného objemu výroby na pracovnej zmene
dodržiavanie kvalitatívnych štandardov
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
700
Iné výhody
Pracovné podmienky, zamestnanecké výhody:
možnosť ubytovania priamo v budove pekárne
práca v malom mladom kolektíve
osobný prístup nadriadených
variabilný pracovný čas

Odmeňovanie a mzdové ohodnotenie:
Cukrár - základná mzda 700 – 800 eur brutto
Cukrár - vedúci zmeny príplatok 200 eur brutto
Cukrár – motivačný bonus ( rýchlosť a kvalita práce ) 200 eur brutto
Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
zdravotná spôsobilosť ( práca s potravinami )
manuálna zručnosť
prax v pekárenskej/cukrárenskej výrobe
schopnosť učiť sa nové výrobné postupy a receptúry
základné znalosti angličtiny ( schopnosť dohovoriť sa na zmene s ostatnými kolegami )

Aktualizované 19.7.2018

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Iné