M.S.LEM, s.r.o.
Sprostredkovateľ zamestnania.

Referent zákazníckeho servisu v logistickom parku v Lozorne

Náplň práce
Spolu s novým biznisom rastieme a riešime neustále nové požiadavky našich zákazníkov. Udržať kvalitu našej práce a dobré vzťahy môžeme len s novými posilami v tíme. Preto hľadáme šikovných, manuálne zručných ľudí, ktorí hľadajú stabilitu v práci, dobrý kolektív a príjemnú rodinnú atmosféru.
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
- organizovanie skladových operácií podľa požiadaviek zákazníkov a jednotlivých oddelení spoločnosti
- kontrola plynulého priebehu zásielok v importnom a exportnom smere ako aj kontrola a práca s Active – Reporting
- denné prevedenie inventúry a riešenie nezrovnalostí medzi evidovaným a skutočným stavom zásielok na sklade
- spracovanie ako aj riešenie informácií o poškodených, chýbajúcich, nadpočetných zásielkach a informovanie odosielateľských pobočiek a zákazníkov o zistených rozdieloch
- komplexné spracovanie a evidencia reklamačných prípadov, ich evidencia a archivácia
- systémová archivácia potvrdených a spracovaných špedičných preberacích dokladov
- úzka spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti
- denná komunikácia v anglickom jazyku

základ 800€ + osobné ohodnotenie 100€ , po skúšobnej dobe navýšenie základu na 850€ + 100€ osobné ohodnotenie
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
800
- systém benefitov, zameraných na zdravie, relax, vzdelávanie a finančné benefity (vernostné odmeny, ročné odmeny, darčekové poukážky a pod.)
- pravidelnú ročnú valorizáciu mzdy
- zázemie v stabilnej spoločnosti, ktorá si zakladá na rodinnej atmosfére a rešpektuje Vaše súkromie. V dnešnej stresovej dobe je pre nás dôležitou hodnotou dostatok času pre svojich blízkych a záujmy, preto dbáme o vyváženosť pracovného a súkromného života
- dlhodobú prácu, ktorá nie je založená na projektoch našich zákazníkov a neskončí sa po ukončení projektu. Nejde o pásovú výrobu s presne stanovenými prestávkami
- ľudský prístup pri zaškolení. Chceme z Vás mať plnohodnotného člena tímu, preto chápeme, že potrebujete čas, aby ste sa všetko naučili. Očakávame náučnú krivku cca. 6 mesiacov
- moderné prostriedky, ktoré sú jednoducho a intuitívne ovládateľné
- stravovanie vo firemnej kantíne, kde poskytujeme stravu z reštaurácie a výber z 8 druhov jedál
Miesto práce
Bratislavský kraj
Lozorno
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Vzdelanie v odbore
technické, ekonomické, humanitné
Jazykové znalosti
Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)
Ostatné znalosti
IBM Lotus Notes - základy
Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - pokročilý
Počet rokov praxe
1
Osobnostné predpoklady a zručnosti
Čím nás zaujmete:
- máte stredoškolské vzdelanie technického alebo ekonomického zamerania
- máte aspoň 2-ročnú skúsenosť s obdobnou prácou (komunikácia so zákazníkmi a poskytovanie servisu)
- viete si vytvárať dobré vzťahy s ľuďmi a príjemne komunikujete
- pokojne zvládate aj náročnejšie situácie, máte primeranú dávku asertivity
- viete rozlíšiť, čo je momentálnou prioritou a zorganizovať si prácu
- radi komunikujete, aj v angličtine, aj keď viete, že nie je perfektná. Očakávame hlavne skúsenosti z mailovej a telefonickej komunikácie (70:30)
- máte užívateľskú gramotnosť v práci s počítačom (xls, Lotus Notes)
- mali by ste vedieť spolupracovať s ostatnými kolegami a navzájom si pomáhať
- vítame uchádzačov, ktorí majú záujem o dlhodobé zamestnanie, sú disciplinovaní a pracovití
Aktualizované 19.7.2018

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Iné