M.S.LEM, s.r.o.
Sprostredkovateľ zamestnania.

Koordinátor /koordinátorka -tlmočník - ukrajinský jazyk

Náplň práce
- celodenná starostlivosť, pomoc a podpora pre zverených zamestnancov
- aktívne riešenie vzniknutých situácii na jednotlivých projektoch, riešenie sťažností, škodových udalostí ....
- preklad a tlmočenie požiadaviek zamestnancov - v rámci pracoviska ale aj mimo neho
- pomoc a podpora v rámci adaptácie zamestnancov
- pomoc a podpora pri vybavovaní potrebných dokladov
- vykonávanie administratívnych úkonov a iných činnosti podľa pokynov nadriadeného
- reporting
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
925,40
Iné výhody
- stabilná a rastúca spoločnosť,
- bezplatná právna pomoc
- bezúročné MIKROpôžičky
- príjmený pracovný kolektív
- pracovná zmluva sa štandardne uzatvára na dobu určitú - 1 rok. Po jej ukončení sa pracovný pomer predĺži na dobu neurčitú.
Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
úplné stredoškolské s maturitou
Vodičský preukaz
B
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Ostatné znalosti
Personalistika - základy
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Windows - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Jazykové znalosti
Ukrajinský jazyk - Pokročilý (C1) a Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Osobnostné predpoklady a zručnosti
- Schopnosť samostatného, analytického a štruktúrovaného myslenia, pracovitosť
- Samostatnosť a ochota prevziať zodpovednosť
- Dobrá sebaorganizácia
- Flexibilita
- Delegovanie úloh a vedenie pracovníkov logistiky
- Administratíva a reporting
- Riadenie vzťahov a komunikácia v rámci danej prevádzky
- pracovné skúsenosti na pozícii KOORDINÁTOR min. 2 roky v personálnej agentúre
Aktualizované 19.7.2018

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Iné