M.S.LEM, s.r.o.
Sprostredkovateľ zamestnania.

Montážnik

Náplň práce
Montážny pracovník sa zúčastňuje na poslednej fáze výrobného procesu skladaním jednotlivých častí vozidla: mechanické a elektrické vybavenie (svetlá, prevodovka, kolesá a pod.). Z montáže vychádzajú hotové vozidlá.
- pracovník montážnej linky - montuje káblové zväzky, podvozkové diely a interiérové časti automobilov
- pracovník v lakovni utesňuje, upravuje povrch, brúsi, pulíruje karosérie áut
- pracovník v karosárni nakladá diely do nakladacích okien, zvára a brúsi povrchy dielov
- pracovné pozície sú vzájomne kumulovateľné
• Diagnostikuje a zúčastňuje sa prvej skúšky vozidiel

hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
873
mesačná mzda obsahuje ZÁKLADNÚ ZLOŽKU MZDY 873 €, príplatok za zmennosť, osobné a skupinové hodnotenie
• plus bonus 500,-€
• zálohy každý týždeň
• individuálne a skupinové odmeny až 17%
• garancia riadneho a včasného preplatenia NADČASOV, SVIATKOV...
• výhodné stravovanie u nás bezhotovostne s denným kreditom 7,- €
• ubytovanie ZABEZPEČENÉ a ešte Vám naň aj PRISPEJEME
• doprava ZABEZPEČENÁ a pol roka ZADARMO
• plynulý rast platu a kariérny postup
• pracovné oblečenie a obuv zabezpečené
• zabezpečené tréningové centrum
• starostlivosť od svojho koordinátora
Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 873€ - 952,-€ + hodnotenia (osobné 0 -20% zo základnej mzdy, skupinové 0 -10% zo základnej mzdy, nadčas 25% z prim. mzdy, príplatok - noc 0,83€/ hod., poobedná 0,40€/ hod., konti príplatok 0,62€/hod, príplatok- sobota 0,70 € /hod , nedeľa 1,38€ /hod
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Vodičský preukaz
B
Ďalšie požiadavky na pracovníka
manuálna zručnosť
• dobrý zdravotný stav
• ochota pracovať na sebe
Aktualizované 19.7.2018

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Iné