W I N job s.r.o.
Spoločnosť poskytuje široké portfólia personálnych služieb

Elektrotechnik, Koordinátor - správca zariadení

Náplň práce
Zabezpečovať menšie opravy výrobných zariadení

Udržiavať plynulosť chodu výroby

Zúčastňovať sa na zabezpečení spoľahlivosti zariadení

Navrhovať zmeny a podieľať sa na neustálom zlepšovaní produktu a procesu

Pravidelne hlásiť poruchy s následnou analýzou poruchy a návrhy riešenia poruchy

Dodržiavať a aplikovať bezpečnostné pokyny a pracovné štandardy

Koordinovať a školiť tím cca 5-7 výrobných pracovníkov na výrobných linkách a posudzovať ich spôsobilosť.

Zaškoľovať ľudí na pracovné posty

Zásobovať dostatok dielcov na pracovnom poste

Vykonávať operácie údržby 1. stupňa a podieľa sa na TPM

Zabezpečovať potreby svojho pracovného tímu (objednávanie a nosenie prostriedkov OOPP), vykonávať obhliadku priestorov a riešiť nedostatky
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
od 900€
Adekvátne finančné ohodnotenie (základný plat, výkonnostná prémia, vernostný bonus), 13. plat

Zaujímavý sociálny program, doplnkové dôchodkové sporenie, životné a úrazové poistenie

Možnosť vzdelávania sa a kariérneho postupu

Možnosť ubytovania (ubytovne a nájomné byty)
Miesto práce
Trnavský kraj
Termín nástupu
ASAP
Informácie pre uchádzača
Zamestnanecké výhody, zručnosti

Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
Stredoškolské s maturitou
Počítačové znalosti - používateľ
Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy
Osobnostné predpoklady a zručnosti
Stredoškolské vzdelanie s maturitou elektrotechnického zamerania

Čítanie elektrických, pneumatických, mechanických schém

Záujem o robotiku a automatizáciu

Riadiace a koordinačné schopnosti

Vyhláška č.718/2002, alebo Vyhláška č. 508/2009 § 21, prípadne § 22

Technické a logické myslenie

Ochota a chuť pracovať na 3 zmeny a ďalej sa vzdelávať.
Němcovej 32/16
04001 Košice
Slovensko
Telefón: +421911030758
Aktualizované 13.6.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Elektrotechnik