Mott MacDonald
Jsme společnost Mott MacDonald CZ, provádějící konzultační a projekční práce pro zákazníky z veřejného i soukromého sektoru v oblasti dopravy a dopravní infrastruktury, vodního hospodářství a životního prostředí. Prostřednictvím 180 poboček jsme zastoupeni v téměř 50 zemích světa a s mnohými spolupracujeme na mezinárodních projektech.

Projektant, Rozpočtár, kalkulant, Stavebný inžinier

Náplň práce
Co Vás může s námi čekat:
• projektování v oblasti silničního a železničního stavitelství (dálnice, silnice, místní komunikace, komerční areály, parkovací plochy, čerpací stanice, železnice VRT, rekonstrukce, mosty, inženýrské konstrukce, stavby dopravní infrastruktury)
• zpracování projektové dokumentace všech stupňů, od koncepčních studií po prováděcí projekty v ČR i v zahraničí.
• zapojení do celosvětové spolupráce ve Vašem oboru
• jednání s klienty a spolupráce s ostatními členy týmu
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
30.000 - 50.000 CZK / měsíčně
Iné výhody
Co Vám můžeme nabídnout:
• účast na zajímavých domácích i zahraničních projektech
• spolupráci s experty v oboru v rámci celosvětové sítě (máme více než 16 tis. zaměstnanců v 50 zemích!)
• možnost systematického odborného rozvoje směrem k novým technologiím a postupům (BIM, Smart Design, Průmysl 4.0)
• zázemí a jistotu velké nadnárodní společnosti
• možnost práce v zahraničí (krátkodobé stáže i dlouhodobé působení)
• pružnou pracovní dobu
• zaměstnanecké benefity
Miesto práce
Praha
Juhomoravský kraj
Maďarsko
Termín nástupu
1.8.2018
Informácie pre uchádzača
Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:
• SŠ/VŠ stavebního směru (výhodou obor Konstrukce a dopravní stavby)
• pozice vhodná i pro absolventy nebo též studenty CVUT/VUT.
• znalost MS Office (Word, Excel) a programů CAD (Civil3D nebo OpenRoad/MX) výhodou
• aktivní anglický jazyk výhodou
• ŘP sk. B výhodou
• zodpovědnost, samostatnost, pečlivost, schopnost pracovat v týmu, chuť se učit novému

Nejsou Vám nové technologie cizí? Chcete aktivně využít své zkušenosti jak v ČR, tak i v zahraničí? Láká Vás celosvětová spolupráce a výzvy? Pokud ano, věříme, že Vás naše nabídka zaujme. Pošlete nám prosím životopis a stručný motivační dopis. Rádi Vás budeme kontaktovat.
Požadované vzdelanie
úplné stredoškolské s maturitou
Vodičský preukaz
B
Narodni 15
11000 Praha
Ceska republika
Kontaktná osoba: Jana Vydrova
Telefón: +420221412883
Aktualizované 13.6.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Projektant

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Rozpočtár, kalkulant

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Stavebný inžinier