TFP transport for people s.r.o.
Dopravná spoločnosť

Vodič MKD

Náplň práce
Vodič nákladného auta, kamiónu v EÚ.
Turnusová práca.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Iné výhody
stabilné zamestnanie, stály príjem
Miesto práce
okres Trenčín
Trenčín, Bratislavská 18
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 2 roky.
Certifikáty: Doklady o spôsobilosti pre špeciálne nákladné vozidlá (ADR preukaz) podľa zákona č. 56/2012 Z.z. o cestnej doprave a vyhlášky Ministerstva vnútra Slovenskej republiky č. 9/2009 Z.z., ktorou sa vykonáva zákon o cestnej premávke a o zmene a doplnení niektorých zákonov.
Vodičské oprávnenie: Skupina C + E.
Všeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi).
Ďalšie požiadavky: Možnosť zabezpečenia školenia ADR a KKV pre nových vodičov.
Osobnostné predpoklady: praktické myslenie.
Zlatovská 2195
Trenčín
Kontaktná osoba: Ing. Gabriel Vlk, PhD.
Telefón: +421915713840
Aktualizované 13.6.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Vodič