JUDITH FLOWER s.r.o.

Kvetinár, aranžér

Náplň práce
Spoločnosť Judith Flower s.r.o. príjme kvetinár-a/ku na kratší pracovný čas.
Pracovná doba po dohode na osobnom pohovore.
Práca je vhodná pre mamičky na materskej dovolenke alebo študentov.
Prax je vítaná, ale nie podmienkou.
Dvojzmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 8:00 do 14:00.
Druh pracovného pomeru
vedľajší pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Miesto práce
okres Komárno
Komárno, Bratislavská 1
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa, mladistvého.
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax.
Všeobecné spôsobilosti: tvorivosť (kreativita), samostatnosť, matematická gramotnosť, manuálna zručnosť.
Cudzie jazyky: slovenský - pokročilá: B1 a B2, maďarský - pokročilá: B1 a B2.
Osobnostné predpoklady: precíznosť (presnosť), spoľahlivosť, komunikatívnosť.
Perješ 234/5
Marcelová
Kontaktná osoba: Judita Horváthová
Telefón: +421917240317
Aktualizované 13.6.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Kvetinár

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Aranžér, dekoratér