STAVEA - INTERIÉR, s.r.o.
Spoločnosť STAVEA - INTERIÉR, s.r.o. bola založená v roku 2003, odkedy úspešne pôsobí v oblasti stavebníctva a interiérového zariadenia na území Slovenska aj v zahraničí. Zabezpečujeme stavebnú činnosť v plnom rozsahu - hlavnú aj pomocnú stavebnú výrobu, remeslá a montážne práce. Spolupracujeme so svetovými výrobcami interiérových sklených priečok, kancelárskeho a bytového nábytku, dizajnových bytových doplnkov, svietidiel a textílií.Kompletne navrhneme a zariadime interiér bytu, kancelárie, rodinného domu alebo obchodných priestorov. S našim tímom skúsených dizajnérov a architektov zaručujeme, že výsledkom našej tvorivej činnosti bude originálne a moderné interiérové zariadenie a doplnky, ktoré dokážeme aj kompletne dodať a namontovať. Sme držiteľom certifikátov manažérstva kvality EN ISO 9001:2015, enviromanažmentu EN ISO 14001:2015 a certifikátu bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci BS OHSAS 18001:2007.

Montážny pracovník

Náplň práce
pomocné práce na stavbe, montážne práce na stavbe, montáž nábytku, montáž priečok
Pružný pracovný čas.
Pracovný čas: od 8:00 do 16:30.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Iné výhody
príspevok na ubytovanie
Miesto práce
okres Žilina
Žilina, Kvačalova 5
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 2 roky.
Kvačalova 5
Žilina
Kontaktná osoba: Ing. Lucia Kakačková
Telefón: +421944116192
Aktualizované 13.6.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Montážnik, montér