AVANGARDE TRANS s.r.o.

Vodič MKD

Náplň práce
vedenie nákladného motorového vozidla, bežná údržba vozidla + práce v dielni na vozidle, vyplnanie potrebných dokumentov o práci vodiča, znalosť vypisovania CMR TIR
Pružný pracovný čas.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Miesto práce
okres Michalovce
Michalovce, Priemyselná 45
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: 6 alebo viac rokov.
Vodičské oprávnenie: Skupina C + E.
Cudzie jazyky: ruský - pokročilá: B1 a B2, ukrajinský - pokročilá: B1 a B2.
Ďalšie požiadavky: znalosť problematiky CMR + TIR carnet, prax v MKD min. 5 rokov na Rusko.
Priemyselná 45
07101 Michalovce
Kontaktná osoba: František Német
Telefón: +421944393983
Aktualizované 13.6.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Vodič