Krotuchen s.r.o.
Dlhoročná spoločnosť zaoberajúca sa vlastnou výrobou a predajom pečiva - bagiet, koláčov, plnených bagiet,... máme vlastnú sieť predajní a naše pečivo je vždy čerstvé.

Obsluha v rýchlom občerstvení

Náplň práce
obsluha zákazníkov, priamy predaj pečiva, sendvičov, koláčov, príprava surovín na predaj sendvičov, udržiavanie poriadku na pracovisku, zapisovanie
teplôt, stavu surovín, plnenie úloh zadaných nadriadeným pracovníkom.
Nepretržitý pracovný režim.
Pracovný čas: od 7:30 do 20:00.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Miesto práce
okres Banská Bystrica
Banská Bystrica, OC Terminál autobusová stanica neviem
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax.
Všeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi), matematická gramotnosť, organizovanie a plánovanie práce, tímová práca.
Počítače: Internet - elementárna.
Osobnostné predpoklady: empatia, komunikatívnosť, spoľahlivosť, iniciatívnosť.
Hlavná 36
Prešov
Kontaktná osoba: Sylvia Slosiarová
Telefón: +421917933004
Aktualizované 13.6.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Predavač