Fakultná nemocnica s poliklinikou Žilina
Poskytovateľ zdravotnej starostlivosti.

Lekár pracovného lekárstva

Náplň práce
Poskytovanie ústavnej zdravotnej starostlivosti a prevencie. Preventívne, vstupné a výstupné lekárske prehliadky zamestnancov.
Jednozmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 7:00 do 15:30.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Práca za výhodných podmienok. Po zapracovaní sa možnosť práce na dobu neurčitú. Práca v stabilnom kolektíve. Celozávodné stravovanie. Možnosť ďalšieho vzdelávania.
Miesto práce
okres Žilina
Žilina, Vojtecha Spanyola 43
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
vysokoškolské vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 3 roky.
Ďalšie požiadavky: K žiadosti o zamestnanie pripojte životopis a motivačný list. Špecializácia v pracovnom lekárstve nutná.
Vojtecha Spanyola 43
Žilina
Kontaktná osoba: Mgr. Andrea Macková
Telefón: +421415110878
Aktualizované 13.6.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Lekár