FULLINDUSTRY S.R.O.
fullindustry.com pôsobí na trhu so špecializovanými pracovnými pozíciami v priemysle a stavebníctve. Profesionálom poskytujeme detailný informačný servis v oblasti pracovných projektov a voľných odborných pracovných pozícií. Dodávateľom a subdodávateľom pre priemyselné a stavebné projekty fullindustry.com dáva možnosť získať vysokokvalifikovanú pracovnú silu presne podľa potrieb projektu v závislosti na požadovanú špecializáciu.

Elektromontér

Náplň práce
Montáže, opravy a údržba zariadení napäťových úrovní NN, VN a VVN.

Práca pre elektromontérov nad 1000 V.

Montážne práce pre priemyselných a energetických klientov.

Podmienkou prijatia sú platné vyhlášky a osvedčenia.
Jednozmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 7:00 do 17:00.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
40 hodinový pracovný týždeň. K dispozícii automobil pre partiu.

Možnosť začať pracovnú dobu v pondelok popoludní a ukončiť v piatok dopoludnia.

Plne hradené diéty a príslušné príplatky.

Hradené ubytovanie.
+ zabezpečenie ubytovania
Miesto práce
okres Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre mladistvého.
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 1 rok.
Všeobecné spôsobilosti: samostatnosť, technická gramotnosť, fyzická zdatnosť.
Cudzie jazyky: český - elementárna: A1 a A2, nemecký - elementárna: A1 a A2.
Osobnostné predpoklady: pozornosť, praktické myslenie, vnútorná stabilita.
Mostná 31
Nitra
Kontaktná osoba: Ing. Marek Uškrt
Telefón: +421911833890
Aktualizované 13.6.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Elektrotechnik