VEGA CAMION, s.r.o.
medzinárodná kamiónová preprava, prenájom skladových priestorov, logistické a skladovacie služby

Administratívny pracovník

Náplň práce
administratívne práce podľa pokynov nadriadeného
práca s MS Excel
Jednozmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 8:00 do 16:30.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Miesto práce
okres Martin
Martin, Ulica E. T. Böhma 5
Termín nástupu
16. 7. 2018
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa, zdravotne postihnutého.
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax.
Vodičské oprávnenie: Skupina B.
Počítače: Internet - pokročilá, Microsoft Word - pokročilá, Microsoft Excel - pokročilá, Microsoft Outlook - pokročilá.
Ďalšie požiadavky: požadujeme ovládanie programu MS Excel na dobrej úrovni.
Sučianska 11157/49B
Martin
Kontaktná osoba: Iveta Bojnická
Aktualizované 13.6.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Administratívny pracovník